Montana® 750i

POZRI SI SVET. ZOSTAŇ V KONTAKTE. BUĎ OBRAZOM DOBRODRUŽSTVA.

Odolný ručný navigátor Montana 750i kombinuje flexibilitu cestnej alebo terénnej navigácie s globálnymi správami a interaktívnym SOS prostredníctvom satelitnej technológie inReach - plus vstavanú 8MPx kameru.

Montana 750i
ikony Montana 750i

Prepojte sa
na cestách
s technológiou
inReach.

DVOJCESTNÉ SPRÁVY
DVOJCESTNÉ SPRÁVY

Vymieňajte si textové správy s blízkymi, uverejňujte príspevky na sociálnych sieťach alebo komunikujte prostredníctvom zariadenia inReach v teréne (vyžaduje sa aktívne satelitné predplatné).

INTERAKTÍVNE SOS
INTERAKTÍVNE SOS

V prípade núdze spustite interaktívnu správu SOS pre GEOS, profesionálne globálne monitorovacie a reakčné stredisko 24 hodín denne, 7 dní v týždni (vyžaduje sa aktívne satelitné predplatné).

GLOBÁLNA KONEKTIVITA
GLOBÁLNA KONEKTIVITA

Namiesto toho, aby ste sa spoliehali na pokrytie mobilnými telefónmi, vaše správy, SOS a sledovanie sa teraz prenášajú prostredníctvom 100% globálnej satelitnej siete Iridium® (vyžaduje sa aktívne satelitné predplatné).

INREACH POČASIE
INREACH POČASIE

Dostupná inReach služba Predpoveď počasia poskytuje podrobné aktualizácie priamo do vašich ručných Montana zariadení alebo spárovaných zariadení, takže budete vedieť, čo môžete na ceste čakať.

Vyberte sa tam,
kam sa iní
neodvážia.

ODOLNÝ
ODOLNÝ

Tento odolný a vodotesný ručný navigátor je testovaný podľa amerických vojenských štandardov a je vybavený 5 palcovým dotykovým displejom, ktorý je vhodný pre rukavice a je o 50% väčší ako predchádzajúce modely Montana.

VSTAVANÝ FOTOAPARÁT
VSTAVANÝ FOTOAPARÁT

Zachytávajte obrázky svojich dobrodružstiv pomocou digitálneho 8MPx fotoaparátu Montana. Vytvára geotagy fotografií so súradnicami, takže si v budúcnosti môžete pripomenúť obľúbené miesta.

CITY NAVIGATOR EUROPE
CITY NAVIGATOR EUROPE

Plynulý prechod z chodníkov na cestnú navigáciu pomocou predinštalovanej cestnej mapy City Navigator Europe, ktorá vašu jazdu povedie ľahko po križovatkách.

MAPA TOPOACTIVE EUROPE
MAPA TOPOACTIVE EUROPE

Na navigáciu v dobrodružstvách použite predinštalovanú topografickú mapu Európy. Prezrite si obrysy terénu, prevýšenia, pobrežia, rieky, orientačné body a ďalšie.

SATELITNÉ SNÍMKY
SATELITNÉ SNÍMKY

Zariadenie podporuje BirdsEye Satellite Imagery (vyžaduje sa predplatné), takže si môžete stiahnuť a integrovať satelitné snímky do svojich máp.

ABC SNÍMAČE
ABC SNÍMAČE

Pohybujte sa po každej trase pomocou senzorov ABC vrátane výškomeru na údaje o nadmorskej výške, barometra na sledovanie počasia a 3D elektronického kompasu.

AKTÍVNE POČASIE
AKTÍVNE POČASIE

Použite mobilné pripojenie na prístup k aktuálnym predpovediam počasia prostredníctvom aplikácie Garmin Connect™.

SLEDOVANIE PSOV
SLEDOVANIE PSOV

Pre poľovníkov a trénerov sa táto Montana synchronizuje s kompatibilnými vreckovými GPS série Alpha® (predávajú sa osobitne), aby pomohli sledovať športové psy v teréne.

Buď pripravený.
S navigáciou
pre každú
situáciu.

ROZŠÍRENÁ PODPORA GNSS
ROZŠÍRENÁ PODPORA GNSS

Viacpásmová technológia a rozšírená podpora GNSS (GPS, GLONASS, Galileo) poskytujú optimálnu presnosť v strmých terénoch, kaňonoch a lesoch s hustými stromami.

ZDIEĽANIE POLOHY
ZDIEĽANIE POLOHY

Funkcia LiveTrack vám umožňuje bezdrôtové pripojenie vášho zariadenia k ďalším kompatibilným používateľom GPS Garmin, takže môžu sledovať vaše trasy, trasy, body na trase a dobrodružstvá.

EXPEDIČNÝ REŽIM
EXPEDIČNÝ REŽIM

Prejdite široko ďaleko do "divočiny". Použite režim Expedícia, referenčný systém GPS s veľmi nízkou spotrebou energie, aby ste udržali Montanu medzi nabíjaniami na týždeň alebo dlhšie.

MOŽNOSTI BATÉRIE
MOŽNOSTI BATÉRIE

Interná nabíjateľná lítium-iónová batéria poskytuje viac ako 18 hodín výdrže batérie v režime GPS. Navigátor môže byť tiež napájaný tradičnými batériami AA.

DRŽIAKY NA VOZIDLÁ
DRŽIAKY NA VOZIDLÁ

Rôzne držiaky kompatibilné s Montanou (predávajú sa osobitne) vám umožňujú prispôsobiť navigátor pre použitie na štvorkolkách, člnoch, autách, motocykloch, obytných automobiloch alebo iných vozidlách.

Garmin Explore
Mapujte, sledujte, synchronizujte a zdieľajte odkiaľkoľvek pomocou aplikácie Garmin Explore™
inReach
Globálna komunikácia so satelitnou technológiou inReach®

© Copyright 2020, Garmin Slovensko.