Montana® 700

OBJAVUJTE SVET S NAVIGÁCIOU, KTOREJ DÔVERUJETE

Vďaka aktívnej navigácii na cestách a turistických chodníkoch prináša vreckový navikátor Montana 700 pokročilé outdoor funkcie do robustného 5-palcového formátu, ktorý je ideálny na navigáciu pešo, na bicykli, na kajaku, na štvorkolke a podobne.

Montana 700
ikony Montana 700

Sledujte svoje dobrodružstvá
v akomkoľvek
teréne.

ODOLNÝ
ODOLNÝ

Tento odolný a vodotesný ručný navigátor je testovaný podľa amerických vojenských štandardov a je vybavený 5 palcovým dotykovým displejom, ktorý je vhodný pre rukavice a je o 50% väčší ako predchádzajúce modely Montana.

MAPA TOPOACTIVE EUROPE
MAPA TOPOACTIVE EUROPE

Na navigáciu v dobrodružstvách použite predinštalovanú topografickú mapu Európy. Prezrite si obrysy terénu, prevýšenia, pobrežia, rieky, orientačné body a ďalšie.

SATELITNÉ SNÍMKY
SATELITNÉ SNÍMKY

Zariadenie podporuje BirdsEye Satellite Imagery (vyžaduje sa predplatné), takže si môžete stiahnuť a integrovať satelitné snímky do svojich máp.

ABC SNÍMAČE
ABC SNÍMAČE

Pohybujte sa po každej trase pomocou senzorov ABC vrátane výškomeru na údaje o nadmorskej výške, barometra na sledovanie počasia a 3D elektronického kompasu.

AKTÍVNE POČASIE
AKTÍVNE POČASIE

Použite mobilné pripojenie na prístup k aktuálnym predpovediam počasia prostredníctvom aplikácie Garmin Connect™.

SLEDOVANIE PSOV
SLEDOVANIE PSOV

Pre poľovníkov a trénerov sa táto Montana synchronizuje s kompatibilnými vreckovými GPS série Alpha® (predávajú sa osobitne), aby pomohli sledovať športové psy v teréne.

Choďte na turistiku. Choďte na lov
alebo do terénu.

ROZŠÍRENÁ PODPORA GNSS
ROZŠÍRENÁ PODPORA GNSS

Viacpásmová technológia a rozšírená podpora GNSS (GPS, GLONASS, Galileo) poskytujú optimálnu presnosť v strmých terénoch, kaňonoch a lesoch s hustými stromami.

ZDIEĽANIE POLOHY
ZDIEĽANIE POLOHY

Funkcia LiveTrack vám umožňuje bezdrôtové pripojenie vášho zariadenia k ďalším kompatibilným používateľom GPS Garmin, takže môžu sledovať vaše trasy, trasy, body na trase a dobrodružstvá.

EXPEDIČNÝ REŽIM
EXPEDIČNÝ REŽIM

Prejdite široko ďaleko do "divočiny". Použite režim Expedícia, referenčný systém GPS s veľmi nízkou spotrebou energie, aby ste udržali Montanu medzi nabíjaniami na týždeň alebo dlhšie.

MOŽNOSTI BATÉRIE
MOŽNOSTI BATÉRIE

Interná nabíjateľná lítium-iónová batéria poskytuje viac ako 18 hodín výdrže batérie v režime GPS. Navigátor môže byť tiež napájaný tradičnými batériami AA.

DRŽIAKY NA VOZIDLÁ
DRŽIAKY NA VOZIDLÁ

Rôzne držiaky kompatibilné s Montanou (predávajú sa osobitne) vám umožňujú prispôsobiť navigátor pre použitie na štvorkolkách, člnoch, autách, motocykloch, obytných automobiloch alebo iných vozidlách.

Garmin Explore
Mapujte, sledujte, synchronizujte a zdieľajte odkiaľkoľvek pomocou aplikácie Garmin Explore™

© Copyright 2020, Garmin Slovensko.